Darujte svým blízkým pod stromeček brýle!

Darujte svým blízkým pod stromeček brýle!

středa 26. červen 2019

Nevíte si rady, čím na Vánoce obdarovat svou rodinu a přátele? Věnujte jim to nejcennější, tedy kousek zdraví. Ostré a jasné vidění navrátí kvalitní dioptrické brýle.

Je všeobecně známé, že zrakem přijímáme až 80 % informací z okolního světa. Je proto důležité zdraví očí chránit a poskytnout jim tu nejlepší péči a vhodnou korekci. Jaká brýlová skla pro koho zvolit?

Eyezen

Pracuje vaše manželka po celý den s počítačem a stěžuje si na únavu očí? Pořiďte jí brýlová skla Eyezen, která jsou speciálně vyvinuta, aby chránila oči při práci s digitálními zařízeními. Nabízejí jasnější a pohodlnější vidění, navíc chrání zrak před škodlivým modrofialovým světlem, které počítače vyzařují.

Multifokální brýlová skla Varilux

Pro osoby nad 45 let jsou ideální volbou multifokální brýle Varilux, které zajišťují perfektní vidění na všechny vzdálenosti. Tedy skvělý dárek třeba pro rodiče. Multifokální skla představují ideální řešení pro ty, kteří nosí bifokální skla, tedy nevzhledné brýle rozdělené viditelnou čarou, nebo musejí střídat brýle na blízko a do dálky.

Více informací najdete na www.varilux.cz.

OPTIFOG

Pracuje vaše teta v kuchyni, kde jí pára neustále zamlžuje brýle? Darujte jí k Vánocům dioptrické brýle s revoluční technologií OPTIFOG, se kterou se jí skla už nikdy nezamlží. Navíc jsou vysoce odolná proti poškrábání, UV záření i proti prachu, minimalizují odlesky a snadno se čistí.

Podívejte se na www.optifog.cz, kde se dozvíte více o tom, jak technologie proti zamlžování funguje.

Crizal

Tráví vaše děti v létě hodně času venku? Tu nejlepší ochranu proti UV záření nabízí povrchová úprava Crizal s E-SPF 25 pro brýlové čočky na každý den a E-SPF 50 pro Crizal Sun UV na slunečních brýlových čočkách. Vaše oči tak jsou až 25x nebo 50x lépe chráněny, než bez brýlových čoček. Povrchová úprava Crizal navíc chrání oči před pěti nepřáteli jasného vidění – odlesky, otisky, škrábancům, nečistotám i kapkám vody.

Více o ochraně očí dětí před UV zářením najdete na www.crizaljunior.cz.

Transitions Signature

Na měnící se světelné podmínky neuvěřitelně rychle reagují samozatmavovací brýlové čočky Transitions Signature, které chrání před škodlivým UV zářením. Pokud jsou tedy vaši příbuzní neustále v pohybu a z kanceláře vybíhají ven na pracovní schůzky, tato brýlová skla budou tou správnou volbou.

Transitions XTRActive

Pro nadšené řidiče budou krásným dárkem brýlové čočky Transitions XTRActive, které jsou čiré uvnitř a tmavé venku, dokonce i v autě, kde se aktivují za čelním sklem.

XPERIO™

Řidiči i rybáři určitě ocení také polarizační brýlové čočky XPERIO™, které odstraňují odlesky a zajišťují tak maximální zrakové pohodlí. Podle výzkumu řidič, který řídí s polarizačními brýlovými čočkami XPERIO™, má kratší reakční dobu a při rychlosti 80 km/hod. zastaví o 7 metrů dříve.

Chcete se o brýlových čočkách Varilux dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku