Brýle dělají člověka: Jaké obroučky zvolit, abyste vypadali chytřejší nebo stylovější?

Brýle dělají člověka: Jaké obroučky zvolit, abyste vypadali chytřejší nebo stylovější?

středa 26. červen 2019

Minulý článek byl o výběru brýlí podle typu obličeje. Nyní se zaměříme na výběr podle vaší identity a životního stylu, který vyznáváte. Brýle totiž dokreslují vaši osobnost.

Dioptrické brýle už dávno neplní jen funkci vylepšení vašeho zraku! Chcete ve škole vypadat inteligentnější, v kreativní práci jako skutečný umělec, nebo dokonce celkově mladší? Pomohou vám v tom vhodně zvolené obroučky.

Brýle pro studenty i učitele

Říká se, že každý vypadá s brýlemi intelektuálnější a sečtělejší, než bez nich. K tomu vám ale dopomohou i vhodně zvolené obroučky, nejlépe výrazné v hranatém tvaru.

Brýle do kanceláře

Pro jednání s klienty jsou nejvhodnější seriózní brýlové obruby s konzervativními tvary i barvami. Pozvedněte svou profesionální image s klasickými oválnými či obdélníkovými obroučkami, nejlépe v černé, hnědé, šedé, zlaté nebo stříbrné barvě.

Brýle pro kreativce

Popusťte uzdu své fantazii a ukažte všem toho umělce, který ve vás je. Dopřejte si brýle s moderními a extravagantními tvary. Nebojte se silnějších a větších obrub, geometrických vzorů a barev.

Brýle pro sportovce

Pro pohodlí a bezpečnost při sportu vám nesmí chybět alespoň jedny sportovní sluneční brýle, které vás budou doprovázet při každém vašem dobrodružství. Tady záleží především na tom, aby vám brýle dobře padly a byly odolné. Věnujte také zvýšenou pozornost výběru čoček. Potřebujete spíše maximální ochranu před UV zářením, nebo polarizační brýlová skla, která zabraňují odleskům?

Brýle pro mladistvý vzhled

Přejete si vypadat mladší? Sáhněte po jemných tvarech obrub. Muže opticky omlazují obdélníkové obroučky jako je tmavě hnědá, bronzová nebo burgundská, ženy lesklejší odstíny a měkké tvary „kočičích očí“.

Když jedny brýle nestačí

Proč se ale omezovat jen na jedny brýle? Vždyť přeci v práci chceme působit jinak, než večer s přáteli nebo s rodinou. Až do konce roku si můžete dopřát dvoje brýlová skla Varilux za cenu jedněch. Pořiďte si třeba dvoje brýle v odlišných designech, nebo jedny na sport a druhé za kulturou.

Nabídka 1+1 se vztahuje i na brýle pro Vaše děti. Ke každému páru brýlových čoček Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Crizal Prevencia získáte čočky Smile Kids 1,5 HMC nebo Orma SUN jako druhý pár jen za 1 Kč. Neváhejte, akci 1+1 můžete využít už jen do konce roku!

Multifokální brýlová skla Varilux

Do libovolných obrouček můžete zvolit i multifokální skla, která představují ideální řešení pro ty, kteří nosí bifokální skla, tedy nevzhledné brýle rozdělené viditelnou čarou, nebo musí střídat brýle na blízko a do dálky. Ta sice umožňují dobře vidět na blízko a do dálky, ale ne na střední vzdálenost. Multifokální brýle přinášejí ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku