Parádní den na lyžích s polarizačními dioptrickými skly XPERIO OPTIFOG SUN

Parádní den na lyžích s polarizačními dioptrickými skly XPERIO OPTIFOG SUN

středa 26. červen 2019

Dnes je opravdu krásně. Právě jsem vyjel vlekem na vrchol svahu, shlížím dolů a zhodnocuji terén. Křupavého sněhu je dostatek a sjezdovka skvěle upravená, dnes se mi bude lyžovat dobře.

„To slunce, jak se odráží od sněhu, je nepříjemný,“ stěžuje si můj kámoš. Přestože má sluneční brýle, moc mu v tomto terénu nepomáhají.

To já mám polarizační, upravené přesně na míru mým očním vadám. Díky nim vidím perfektně. Žádné odlesky, které při tomto sportu mohou být i nebezpečné. Navíc mě mé brýlové čočky Xperio chrání před UVA a UVB zářením a mají vynikající odolnost proti poškrábání.

Ošetřeny jsou povrchovou úpravou OPTIFOG, takže jsem mohl pohodně vejít ze zimy do restaurace u sjezdovky. Pobavilo mě, jak kamarádovi úplně zamlžila skla a neviděl na krok. Ke stolu jsem ho musel navigovat, cítil se potupen.

Já si ale lyžovačku opravdu užil, sluneční polarizační čočky XPERIO OPTIFOG SUN jsou pro venkovní aktivity vážně skvělou volbou. Příští víkend si je vezmu na ryby, ať vidím skrz vodní hladinu bez nepříjemných odlesků.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Multifokální brýlová skla pro aktivní lidi nad 45 let

Života si můžete užívat naplno i ve věku, kdy vás dostihne presbyopie. Pokud nosíte bifokální skla, nebo musíte střídat brýle na blízko a do dálky, ideálním řešením jsou multifokální skla Varilux, která přinášejí ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti! Veškeré multifokální brýle Varilux lze opatřit povrchovou úpravou Crizal nebo OPTIFOG a jsou dostupná i jako sluneční brýle XPERIO.

Sdílet na Facebooku