Jaká kouzla v sobě skrývá Magic Box?

Jaká kouzla v sobě skrývá Magic Box?

středa 26. červen 2019

Na brýlových sklech Crizal neulpívají nečistoty a povrchová úprava OPTIFOG zabraňuje zamlžování čoček. Poslouchá se to hezky, ale mnohem lepší je, když si to můžete osobně vyzkoušet. Přesně takovou možnost jsem dostala já - mohla jsem si zapůjčit Magic Box společnosti Essilor, který nalezntete také ve vybraných optikách (www.najdioptiku.cz).

Brýlová skla Crizal

Tato krabička je plná kouzelných brýlových čoček, které dokáží zázraky. Například inovativní brýlová skla Crizal odolávají pěti nepřátelům jasného vidění. Patří mezi ně odlesky, škrábance, prach, kapky vody a otisky prstů. Navíc také chrání zrak před UV zářením s E-SPF 25.

V Magic Boxu najdete obrubu s brýlovým sklem Crizal a běžnou čočkou. Když jsem se do nich zadívala, okamžitě jsem spatřila ten rozdíl. V běžné čočce jsem jasně viděla svůj odraz, v čočce Crizal ne. Na skla jsem také použila přiložený černý fix, který na běžné čočce zanechal jasnou stopu, ale na Crizal vůbec nechtěl držet.

Překvapily mě i kapky vody, které jsem nechala na brýlová skla dopadnout. Z Crizalu voda ihned sjela, zatímco na běžné čočce si spokojeně hověla. Dokonce i post-it papírek na revoluční čočce Crizal nedržel a na běžnou se okamžitě nalepil.

Crizal Transitions

Pro ty z nás, kteří často střídají pobyt venku na sluníčku s pobytem v místnosti, například obchodní zástupci či řidiči z povolání, jsou ideální brýlové čočky Crizal Transitions. Vaše oči chrání před nebezpečným UV zářením a okamžitě se adaptují na měnící se světelné podmínky. Vyzkoušet si to můžete s přiloženými brýlovými čočkami. Vystavte je slunečnímu záření a pozorujte, jak se rychle přizpůsobí!

Povrchová úprava OPTIFOG

Magic Box dále ukrývá čočku, která je z poloviny běžnou brýlovou čočkou a z druhé je ošetřena povrchovou úpravou OPTIFOG. Ta spolu s inovativní utěrkou Optifog Smart zabraňuje nepříjemnému zamlžování brýlí, například při přechodu ze zimy do tepla nebo když si vychutnáváte horký nápoj.

Otřela jsem čočku speciální utěrkou, která je pro ni určena, a dýchla jsem na ni. Polovina bez povrchové úpravy OPTIFOG se okamžitě zamlžila, druhá polovina zůstala průzračná. Použila jsem i mrazicí sprej, který čočku vystavil teplotě -49 °C. Jak experiment dopadl, se můžete podívat ve videu, kde zkouším inovativní technologie zmíněných revolučních brýlových čoček a jejich povrchových úprav.

Multifokální brýlová skla Varilux

Povrchovou úpravou Crizal nebo OPTIFOG zle opatřit i multifokální brýle Varilux, která jsou ideálním řešením, pokud nosíte bifokální skla, nebo musíte střídat brýle na blízko a do dálky. Multifokální skla vám přinesou ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku