Potřebujete jedny brýle na čtení a druhé na televizi? Vyřešte to elegantně!

Potřebujete jedny brýle na čtení a druhé na televizi? Vyřešte to elegantně!

středa 26. červen 2019

Jste po čtyřicítce stále plní života, ale vaše oči už začínají zlobit? Pořiďte si brýle, se kterými uvidíte perfektně do mobilu, na počítač a také do dálky, třeba na své děti nebo vnoučata hrající si na pískovišti. Multifokální brýle mohou být i krásným módním doplňkem podtrhujícím vaši osobnost.

Oči po celý život namáháme a vděčíme jim za mnoho krásných okamžiků, které jsme mohli vidět. Například první úsměvy našich dětí nebo jejich první krůčky. Proto bychom se o své oči měli dobře starat. I přes veškerou péči ale náš zrak s věkem slábne, přestože stále máme jiskru v oku a cítíme se na vrcholu sil.

Ve věku nad 45 let každého z nás dostihne presbyopie

Pokud si tedy dáváte knihu či mobilní telefon dál od očí nebo cítíte jejich únavu, zřejmě vás už dostihla presbyopie (vetchozrakost), které se žádná z nás nevyhne, neexistuje proti ní prevence. Je to přirozená součást stárnutí oka. Naše oči postupně ztrácejí pružnost a obtížněji zaostřují na blízké předměty. S presbyopií se ale můžete vypořádat s grácií.

Buďte stále styloví!

Tytam jsou časy, kdy jediným řešením na presbyopii byla nevzhledná bifokální skla, která byla rozdělená nepřehlédnutelnou čarou, navíc umožňovala kvalitní vidění jen na blízko a do dálky. Nyní můžete zvolit moderní multifokální brýlová skla Varilux®, se kterými uvidíte ostře a jasně na všechny vzdálenosti. Pomohou vám i v případě, že trpíte myopií (krátkozrakostí), hypermetropií (dalekozrakostí) nebo astigmatismem. Navíc vypadají dobře a zasadit je můžete do krásných obrouček. Multifokální brýle mohou být i sluneční!

Žijte život naplno

Už se nemusíte omezovat jen na jednu činnost či neustále měnit brýle na čtení s brýlemi na dálku, nebo dokonce sledovat televizi přes horní obroučky jako přísná stařenka. Nyní můžete u televize listovat katalogem nebo dělat ruční práce, stejně jako dřív. Multifokální brýle umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes vidění na střední vzdálenost, až po vidění do blízka.

Věděli jste, že první multifokální brýlovou čočkou na světě byla právě Varilux? Svěřte se do rukou odborníka, Varilux specialisty, a získejte garanci 100% spokojenosti nebo výměny po dobu 30 dní.

Na multifokální brýlová skla je opět akce 1+1!

Připomínáme, že můžete opět využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho! Vyzkoušejte třeba sluneční dioptrické brýle Varilux.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené přístrojem Nautilus.

Sdílet na Facebooku