Investice do kvalitních brýlových skel se vám vyplatí

Investice do kvalitních brýlových skel se vám vyplatí

středa 26. červen 2019

Zrak je jedním z našich 5 smyslů, kterými vnímáme svět kolem nás. Dokonce je snad i nejdůležitějším z nich. Díky němu přijímáme až 80 % informací z vnějšího prostředí. Proto bychom měli pečovat o naše zdravé vidění.

Zrak nám slouží k orientaci v prostoru, umožňuje nám vnímat světlo, barvy i tvary. Díky němu jsme mohli vidět první krůčky našich dětí, nádherné západy slunce i nebe plné hvězd. Tak proč si tolik lidí svého zraku neváží a hledá jednoduchá a především levná řešení, jak svému zraku trošku pomoci, když existují mnohem komfortnější a především kvalitní brýlová skla, která vám dopřejí ostré a jasné vidění a navích chrání zrak před nebezpečným UV zářením? Vždyť přece na zdraví by se šetřit nemělo.

Oči nejsou nahraditelný orgán, měli bychom dbát na jejich správnou korekci. Co je pro nás důležitější? Šetřit si na nový počítač, moderní mobil, nebo na kvalitní brýle? Do čeho ty peníze vložíte raději?

Brýle jsou zdravotnická pomůcka, svěřte se specialistovi!

Nekvalitní brýlová skla ze supermarketu vám nejenže nemusí zlepšit vidění, ale dokonce mu i uškodit! Každé oko je jedinečné a většinou potřebuje jinou dioptrii než jeho párový „dvojník“. Brýle ze supermarketu jsou navíc vyráběny pro průměrnou vzdálenost zornic (tzv. PD). Každý z nás má ale oči a tedy i zornice jinak daleko od sebe, a pokud ohnisko brýlové čočky není správně centrováno na střed právě vaší zornice, může docházet k takzvanému prizmatickému efektu. To vede k únavě očí, jejich zarudnutí a bolestem hlavy.

Díky moderním technologiím se i kvalitní brýlová skla stávají cenově dostupnými. A mnohé optiky nabízejí kompletní brýle dokonce i na splátky. Nebojte se tedy investovat do svého zdraví, za ty krásné okamžiky, které můžete vidět, to přece stojí!

Například multifokální brýlová skla Varilux jsou v dostání i v ekonomické variantě. Každý si tak může dopřát ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti. Multifokální brýle nahradily nevzhledná bifokální skla, která zajišťují vidění pouze na blízko a do dálky.

Na multifokální brýlová skla je opět akce 1+1!

Připomínáme, že opět můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho! Vyzkoušejte třeba sluneční dioptrické brýle Varilux.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Potřebujete multifokální brýle? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku