Essilor pomáhá potřebným, každý si zaslouží dobře vidět

Essilor pomáhá potřebným, každý si zaslouží dobře vidět

středa 26. červen 2019

Také v uplynulém roce 2015 se společnost Essilor po celém světě zapojila do mnoha projektů, které pomáhají lidem. Jejími novými partnery se tak staly nevládní organizace, neziskovky i nadace.

Společně se snažíme poskytnout kvalitní vidění všem lidem na světě. Zároveň posilujeme své vztahy se stávajícími i potenciálními zákazníky.

Partnerství Vision For Life (Vidění pro život) s nadací Rothschild v Paříži

Fond sociálního dopadu společnosti Essilor - Vision For Life – přispěl k vytvoření speciálního programu, který pomáhá lidem žijícím v extrémních podmínkách, aby měli přístup ke kvalitní oftalmologické péči.

Essilor oslavil zahájení dlouhodobého partnerství mezi Vision For Life a nadací Rothschild v novém zdravotnickém zařízení v Paříži, které zajišťuje zdravý zrak pro pacienty v nouzi. Jedná se o první oční kliniku ve Francii, která je otevřena všem s cílem léčit 45 000 pacientů ročně.

„Mnozí lidé nevyhledávají léčbu, protože jejich finanční zdroje nejsou dostatečné. Tato situace je nepřijatelná. Přístup ke zdravotní péči je základním právem,“ uvedl Julien Gottsmann, generální ředitel nadace Rothschild. Právě to se snaží nadace Rotschild spolu se společností Essilor změnit.

Více informací o tom, jak se Essilor snaží pomáhat po celém světě, najdete na www.essilorseechange.com.

Tip pro vás: Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si multifokální brýle!

Multifokální brýle jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti! Vyzkoušejte například sluneční multifokální brýlová skla Varilux.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené přístrojem Nautilus.

Sdílet na Facebooku