Co všechno dokáží brýlová skla Crizal?

Co všechno dokáží brýlová skla Crizal?

středa 26. červen 2019

Proč čistit a leštit své brýle, když se za chvilku zase na nich objeví otisk prstu, přestože byste přísahali, že jste se jich nedotkli? Nebuďte otroky svých brýlových skel a nechte je, aby dobře sloužily ony vám. Pořiďte si inovativní brýlové čočky Crizal.

Brýlová skla Crizal vám poskytnou kompletní ochranu pro čiré vidění, ať už pracujete, sportujete, nebo odpočíváte v klidu domova. Fungují jako ochranný štít proti prachu, vodě, škrábancům, otiskům, odleskům, ale i UV záření. Ano, dokonce i čirá brýlová skla vás mohou chránit před UV paprsky. Jedna další výhoda pro nositele brýlí oproti těm, kteří brýle nepotřebují.

Crizal Prevencia

Strávíte spoustu času nad počítačem, u televize nebo s chytrým telefonem v ruce? Pak je právě pro vás vyvinuta čočka Crizal Prevencia, která filtruje také škodlivé modrofialové světlo vyzařované digitálními zařízeními.

Junior Aurwear s Crizal KIDS UV

Také máte doma malého raubíře, který chvilku neposedí? Pořiďte mu kvalitní brýlová skla, která se jen tak nepoškrábou, ani nezašpiní. Navíc jeho citlivé oči ochrání před slunečními paprsky a díky materiálu Airwear jsou prakticky nerozbitná! A děti si mohou bez starostí hrát.

Vyberte si vhodná skla právě pro vás na www.crizal.cz nebo na www.crizaljunior.cz.

Tip pro vás: Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si multifokální brýle!

Multifokální brýle jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti! Multifokální brýlová skla Varilux získáte opatřená povrchovou úpravou Crizal.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku