Samozabarvovací brýlová skla Crizal Transitions se vždy dokonale přizpůsobí

Samozabarvovací brýlová skla Crizal Transitions se vždy dokonale přizpůsobí

středa 26. červen 2019

Také chvilku neposedíte? Ať jste v místnosti, nebo venku, skvělou volbou jsou samozabarvovací dioptrická brýlová skla Transitions od firmy Essilor, která se dokonale přizpůsobí světelným podmínkám. V interiéru čirá a venku tmavá, podobně jako sluneční brýle. Během okamžiku! Navíc chrání váš zrak před nebezpečným UV zářením.

Brýlová skla Crizal s Transitions využívají exkluzivní patentovanou technologii představující více než 20 let výzkumu a inovace. Poskytnou vám tak ochranu proti UV záření, odleskům, prachu, kapkám vody, škrábancům, otiskům i měnícím se světelným podmínkám, a to po celý den.

Brýlové čočky Crizal s Transitions se okamžitě adaptují v jakémkoliv prostředí pomocí biliónů fotochromatických molekul, které reagují na proměnlivé vnější světelné podmínky. Při vystavení UV záření začnou fotochromatické molekuly v brýlových čočkách měnit strukturu. Ty se díky této reakci ztmaví. Molekuly neustále mění svou strukturu tak, aby na vaše oči dopadalo optimální množství světla. Už si nemusíte měnit brýle, když jste uvnitř v místnosti, na slunečné ulici nebo pod mrakem.

Transitions XTRActive

Trávíte spoustu času venku nebo v autě? Většina samozabarvovacích čoček se uvnitř vozidla nezatmaví, protože čelní sklo blokuje více než 99 % UV záření. Oslnění sluncem ale nezastaví. Dopřejte si maximální komfort vidění pomocí brýlových čoček Transitions XTRActive, které reagují nejen na UV záření, ale i na viditelné světlo krátké vlnové délky. Čelní sklo je tak neošálí a skla se příjemně ztmaví.

Transitions Signature VII

Jste v práci stále na cestách? Chodíte od jednoho klienta k druhému nebo se jen často procházíte venku, aby se vám pak nad klávesnicí lépe přemýšlelo? Pak jsou tou správnou volbou pro vás brýlové čočky Transitions Signature, které se neustále přizpůsobují proměnlivému světlu a poskytnou vám vždy přesně to zbarvení, které potřebujete. Spolehnout se můžete na rychlé odbarvení, v místnosti nebo uprostřed noci jsou zcela čiré.

Dopřejte si kvalitu

Každou vteřinu se na světě prodá jedna brýlová čočka Transitions. Natolik jsou oblíbené a pro své nesporné kvality žádané. Brýlová skla Transitions blokují 100 % UVA a UVB paprsků dopadajících zpředu na brýlovou čočku a jsou vhodné pro každého, i pro děti. Navíc vyhovují jakémukoliv lékařskému předpisu i brýlovým obrubám.

Za výjimečnou kvalitou samozabarvovacích brýlových skel Crizal s Transitions si stojíme. Proto také nabízíme 30denní garanci Miluj, nebo vyměň. Určitě si je také zamilujete!

V jaké barvě si svá skla Crizal Transitions vyberete? V šedé, grafitově zelené, nebo hnědé? K dostání jsou ve všech designech, materiálech i dioptriích.

Pozor, akce!

Právě nabízíme k samozabarvovacím brýlovým čočkám Transitions čiré brýlové čočky jako dárek! Vyzkoušejte Transitions bez obav.

Více informací najdete na www.essilor.cz

Tip pro vás: Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si multifokální brýle!

Varilux hrdina je zpět! Opět můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho a vyzkoušet tak třeba brýlové čočky Varilux s Transitions.

Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku