Essilor patří podle Forbes mezi 100 nejinovativnějších společností světa

Essilor patří podle Forbes mezi 100 nejinovativnějších společností světa

středa 26. červen 2019

Essilor byl na prestižní žebříček 100 nejinovativnějších společností světa, který vyhlašuje uznávaný magazín Forbes, zařazen již pošesté za sebou.

Společnost Essilor staví na inovaci již 170 let. V současné době investuje do výzkumu a inovací více než 200 milionů eur ročně a má svá tři inovační a technologická centra, ve kterých 500 vědců z celého světa ve spolupráci s výzkumnými partnery vyvíjejí to nejlepší řešení pro váš zrak.

S odhodláním zajistit kvalitní vidění všem, kteří to potřebují, zahájila počátkem letošního roku společnost Essilor projekt See Change Challenge, prostřednictvím kterého hledá inovativní řešení, jak zlepšit životy 2,5 miliardám lidí, kteří žijí v rozvojových zemích. Zdravotnická péče je zde minimální, stejně jako finanční prostředky na kvalitní korekci zraku. See Change Challenge si tak klade za cíl najít finančně dostupná a snadno aplikovatelná řešení, která pomohou každému dobře vidět.

Další inovace poslední doby

V nedávné době přišla společnost Essilor s novou řadou brýlových čoček pro náš digitální věk. Napomáhají chránit naše oči před škodlivým zářením z chytrých telefonů, počítačů i tabletů.

Brzy se můžete těšit na další odstíny oblíbených samozabarvujících brýlových skel Transitions Signature. Vedle ikonických barev šedé, hnědé a grafitově zelené budou k dostání také v safírové, ametystové, jantarové či smaragdové. Tyto nové čočky jsou výsledkem inovativní technologie, která umožňuje vytvářet nápadité barvy, se kterými jejich nositelé rozhodně nezapadnou s davem.

Pozor, akce!

Společnost Essilor právě nabízí k samozabarvovacím brýlovým čočkám Transitions čiré brýlové čočky jako dárek! Vyzkoušejte Transitions bez obav.

Více informací najdete na www.essilor.cz.

Tip pro vás: Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si multifokální brýle!

Stále také můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho a vyzkoušet tak třeba brýlové čočky Varilux s Transitions.

Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku