Představujeme vám inovativní brýlové čočky EyeDrive pro bezpečnou jízdu

Představujeme vám inovativní brýlové čočky EyeDrive pro bezpečnou jízdu

středa 26. červen 2019

Trávíte spoustu času na cestách? Milujete nespoutanost a svobodu, které vám dopřává váš vůz, ale vždy se také těšíte, až se dostanete v pořádku domů za svými blízkými? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Essilor vyvinul nová brýlová skla speciálně pro řidiče.

Brýlové čočky EyeDrive významně snižují oslnění ve dne i v noci a zajistí vám ostrý obraz 24 hodin denně. Díky širokému zornému poli se můžete spolehnout na perfektní viditelnost do všech směrů bez rušivého oslňování.

Bezpečné vidění za volantem

Brýlová skla EyeDrive perfektně splňují nároky dnešního řidiče, který musí být neustále ve střehu. Dosáhly nové úrovně pomocí technologie Reflect Control, která je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu.

Jednoohniskové i multifokální brýlové čočky EyeDrive splňují potřebu každého řidiče, ať už potřebujete dioptrického hodnoty, nebo jen toužíte po dokonalejší viditelnosti bez odlesků.

EyeDrive s Transitions XTRActive

Nejlepším řešením pro vaše oči jsou fotochromatické brýlové čočky EyeDrive s Transitions XTRActive, které se aktivují i za čelním sklem automobilu. V noci nebo v místnosti jsou čiré, na slunci zatmavené. Oči jsou méně unavené a technologie se perfektně přizpůsobuje světelným podmínkám. Umožňuje tak dosáhnout 50% zabarvení i ve vozidle. Uvidíte skvěle i za slunečných dní, nebo naopak na špatně osvětlených cestách, v tunelech i zalesněných oblastech.

Více najdete na www.eyedrive.cz.

Tip pro vás: Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si multifokální brýle!

Až do konce prosince můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho. Nově můžete tuto nabídku kombinovat také s multifokálními čočkami EyeDrive.

Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux a EyeDrive krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku