První multifokální čočkou byl právě Varilux. A ve vývoji pokračujeme i nadále

První multifokální čočkou byl právě Varilux. A ve vývoji pokračujeme i nadále

středa 26. červen 2019

Společnost Essilor už více než 160 let po celém světě usilovně pracuje na tom, aby lidé viděli lépe. Bez rozdílu věku i ekonomického zajištění. Prostřednictvím nadace Essilor Vision Foundation poskytuje primární oční péči v chudých oblastech a investuje také nemalé částky do vývoje brýlových čoček.

Essilor se jako přední výrobce brýlových čoček intenzivně věnuje výzkumu v oboru oční optiky a uvádění nových technologií do praktického života. Jeho prvotřídní tým složený z nadaných odborníků si neustále zvyšuje laťku. Jako první uvedl na trh například multifokální brýlové čočky, a to už v roce 1959. Výrobce očních čoček ale neusíná na vavřínech, multifokální čočky Varilux neustále zdokonaluje.

Každý design brýlových čoček Varilux prochází řadou přísných uživatelských zkoušek a klinických testů, které mají zajistit jejich optimální kvalitu pro přirozené vidění.

Zárukou kvality je značka „Schváleno nositeli“

Inovace je jedním z pilířů současné strategie společnosti Essilor. Na výzkum a vývoj vynaložila už 200 milionů EUR a každým rokem uvádí na trh více než 250 nových výrobků, které se neustále vyvíjí, jsou testovány a hodnoceny náročnými uživateli, kteří chtějí pro své oči to nejlepší. Značka „Schváleno nositeli“ je tak zárukou, že brýlová čočka splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu.

Návrh brýlové čočky ve společnosti Essilor vždy začíná podrobným studiem uživatelů a pochopením jejich konkrétních potřeb. Vždy, když uvidíte značku „Schváleno uživateli“, můžete se spolehnout, že brýlová čočka splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu. Je zárukou toho, že při uživatelských testech, které prováděly nezávislé třetí strany, byly přísně dodržovány přesně stanovené postupy.

Na multifokální brýlová skla Varilux je opět akce 1+1!

Připomínáme, že můžete opět využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux. Dva páry multifokálních brýlových čoček Varilux za cenu jednoho. Vyzkoušejte třeba sluneční dioptrické brýle Varilux.

Multifokální brýle jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku