Vstupte s námi do nového věku s revolučními materiály Eye Protect System™

Vstupte s námi do nového věku s revolučními materiály Eye Protect System™

středa 26. červen 2019

Zásadní inovace brýlových čoček společnosti Essilor zlepšily za posledních 50 let životy milionů nositelů brýlí. Nyní vám představujeme novou generaci materiálů Eye Protect System™, které posouvají ochranu zraku na novou úroveň. Čím je tato technologie výjimečná?

Essilor pracuje již řadu let na technologiích ochrany zraku, které umožňují filtrovat nebezpečné modro-fialové světlo, které ve zvýšené míře vyzařují například monitory počítačů a další displeje. V roce 2013 společnost Essilor vyvinula povrchovou úpravu brýlových čoček Crizal Prevencia™ se selektivním filtrem pro ochranu očí před modrofialovým zářením (selektivně filtruje až 20 % modro-fialového světla). Vzhledem k tomu, že se jedná o povrchovou úpravu, má Crizal Prevencia specifické vlastnosti. Snižuje kontrast a lehce posouvá barevné spektrum do žluté barvy a zároveň mají čočky na povrchu mírný fialový odlesk.

Inteligentní modrý filtr

Průlomová technologie Eye Protect System™ posouvá možností ochrany zraku na novou úroveň. Eye Protect System™ je nedílnou součástí materiálu brýlové čočky. Chrání nositele před UV zářením a zároveň pohlcuje modré světlo přímo v materiálu brýlové čočky. Škodlivé modrofialové paprsky jsou pohlcovány (blokace až 25 % škodlivého modrofialového světla), zatímco prospěšné modro-tyrkysové světlo je propouštěno. Vzhledem k tomu, že se nejedná o povrchovou úpravu, brýlové čočky v materiálu EyeProtect System™ nezanechávají fialový odlesk na sklech. Pro odstranění veškerého nádechu žluté zahrnul Essilor do systému speciální molekuly pro doplňkovou barvu, které jej neutralizují.

Náš tip pro maximální ochranu.

Zkombinujte brýlové čočky z materiálu Eye Protect System™ s povrchovou úpravou Crizal Prevencia™. Získáte tak až o 50 % vyšší ochranu před modro-fialovým světlem a samozřejmostí je také ochrana před UV. Chtějte pro své oči to nejlepší!

Nenechte si ujít akci 1+1 na multifokální brýlová skla Varilux

Také oblíbené progresivní čočky Varilux jsou vyráběny v revolučním materiály Eye Protect System™. Připomínáme, že můžete opět využít akci Varilux 1+1, dva páry za cenu jednoho. S jarními slunečními dny vyzkoušejte ke klasickým dioptrickým brýlím Varilux třeba samozabarvující se čočky Varilux Transitions.

Multifokální brýle jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S progresivními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku