Přivítejte krásné počasí se skly Crizal s Transitions

Přivítejte krásné počasí se skly Crizal s Transitions

středa 26. červen 2019

Užijte si každý den naplno a vychutnejte si všechny jeho krásy. Za každého počasí i situace skvěle uvidíte s inovativními skly Crizal s Transitions. Hravě se přizpůsobí všem světelným podmínkám a navíc si je můžete vybrat v několika úžasných odstínech, mohou být i jako zrcadlovky!

Brýlové čočky Crizal s Transitions vám zaručují tu nejlepší ochranu před odlesky, otisky, poškrábáním, prachem, kapkami vody, UV záření a před modrofialovým světlem, které vyzařují obrazovky dnešního moderního světa.

Brýlové čočky Crizal s Transitions využívají revoluční technologii Eye Protect System™, která posouvá možnosti ochrany zraku na novou úroveň. Crizal s Transitions tak blokují v čirém stavu až 20 % škodlivého modrofialového světla a v zatmaveném dokonce 85 %. Dále blokují 100 % UVA a UVB záření a chrání váš zrak i před odraženými paprsky od zadní plochy brýlové čočky. Vaše oči tak budou v té nejlepší péči a nic vás nezastaví.

Která skla zvolíte právě vy?

Variantou pro časté přecházení z místnosti ven na sluníčko je Transitions Signature. Vybrat si můžete zatmavení v barvách hnědá, šedá, grafitově zelená, jantar, safír, ametyst nebo smaragd. V interiéru a v noci jsou zcela čirá a můžete se spolehnout na rychlé odbarvení sklel.

Pro řidiče jsou ideální skla Transitions XTRActive, která se aktivují i za čelním sklem automobilu. Venku jsou mimořádně zatmavená. Na výběr jsou barevné varianty hnědá, šedá a grafitově zelená.

Novinkou na trhu jsou skla Transitions XTRActive Flash to Mirror. Ty obohatily technologii Transitions o trendy zrcadlové ostíny. V čirém stavu má čočka lehce zrcadlový nádech. Na slunci se skla zabarvují a plně vynikne zrcadlový efekt. K dostání jsou v 6 zrcadlových odstínech: oranžová, měděná, bronzová, zelená, modrá, fialová.

 

Perfektní volba pro každého

Skla Crizal s Transitions jsou vhodná do všech typů obrub a pro nositele každého věku. Parádu s nimi udělají děti i prarodiče. V interiéru jsou skla čirá a venku, kde na vás působí sluneční paprsky, se skla zatmaví jednoho ze 13 moderních odstínů. Zvolte si z nabízených barev takovou, která zvýrazní váš styl! Přehled všech odstínů naleznete na www.mojetransitions.cz

Samozabarvující brýlová skla Crizal s Transitions můžete mít ve všech designech, materiálech a dioptriích. Mohou tak být jako jednoohnisková či bifokální skla, ale i progresivní – multifokální skla Varilux.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku