Materiál Crizal vám dopřeje čisté a jasné vidění za každé situace

Materiál Crizal vám dopřeje čisté a jasné vidění za každé situace

středa 26. červen 2019

Prach, kapky vody, odlesky, otisky, škrábance ani UV záření vás nezastaví s brýlovými skly z materiálu Crizal. Získáte tak perfektní vidění, ať už sedíte doma u televize, nebo vyrážíte za dobrodružstvím.

Také si musíte neustále čistit brýle, abyste přes ně viděli? Za deště máte na sklech kapky, neustále prach a nějakým záhadným způsobem se na nich objevují otisky, i když byste přísahali, že se brýlových čoček nedotýkáte? Nosit takové brýle je nepříjemné, vyžadují neustálou péči a vždy se na nich objeví nějaká ta šmouha.

Řešení nabízí inovativní materiál Crizal, který nás chrání před všemi nepřáteli jasného vidění. Brýlová skla Crizal vám poskytnou kompletní ochranu pro čiré vidění, ať už pracujete, sportujete, nebo odpočíváte v klidu domova.

Vyberte si ta pravá skla právě pro vás:

Crizal Prevencia

Pro dnešní svět plný digitálních technologií vyvinula společnost Essilor čočku Crizal Prevencia, která filtruje škodlivé modrofialové světlo vyzařované digitálními zařízeními. Počítač, televizi i chytrý telefon tak můžete dál používat, a to bez obav. Vaše oči budou odpočívat, i když se budete dívat do obrazovky.

Brýlová skla Crizal s Transitions

Brýlové čočky Crizal s Transitions se okamžitě adaptují v jakémkoliv prostředí. Uvnitř a v noci jsou čirá, venku na sluníčku tmavá. Využívají exkluzivní patentovanou technologii představující více než 20 let výzkumu a inovace. Už si nemusíte měnit brýle, když jste uvnitř v místnosti, na slunečné ulici nebo pod mrakem.

Junior Airwear s Crizal KIDS UV

Oči vašich dětí jsou ještě citlivější než nás dospělých. Pořiďte jim kvalitní brýlová skla, která se jen tak nepoškrábou, ani nezašpiní. Díky materiálu Airwear jsou navíc prakticky nerozbitná! Děti si tak mohou bez starostí hrát.

Více informací najdete na www.crizal.cz nebo na www.crizaljunior.cz.

Chcete se o dioptrických slunečních brýlích dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Jejich seznam najdete na www.najdioptiku.cz.

Sdílet na Facebooku