Užijte si léto plné barev! Podívejte se na svět třeba růžově

Užijte si léto plné barev! Podívejte se na svět třeba růžově

středa 26. červen 2019

Konec šedi a nudě! Vybarvěte si léto podle svého přání! Díky tónovaným brýlovým čočkám můžete svět omítnout do své nejoblíbenější barvy. Barevná brýlová skla určitě nebudete chtít sundat ani s příchodem sychravého podzimu.

Nezapomínejte nejen na ochranu svých očí, ale ani na styl a zábavu! Výrobce Essilor vám nabízí širokou škálu dioptrických slunečních brýlových čoček, které zajišťují ostré a jasné vidění, chrání oči před škodlivým UV zářením a navíc si je můžete zvolit v některém z módních odstínů.

ESSICOLOR

Styl vám dodají například veselé barevné čočky ESSICOLOR. Při jejich výrobě se využívají nejnovější technologické poznatky. Tónované sluneční brýle chrání zrak a zároveň zachovávají přirozené barevné vnímání. Z vnější strany mají brýlové čočky vámi zvolenou barvu.

e-mirror

Velmi módní jsou také zrcadlové brýlové čočky e-mirror. K dostání jsou ve 14 atraktivních barvách. Díky povrchové úpravě Crizal Sun UV nabízejí výbornou odolnost vůči poškrábání, účinnost proti nečistotám, antireflexní úpravu ze zadní strany brýlové čočky, ochranu přes sluncem s E-SPF 50+* a skvělý vzhled.

Crizal s Transitions

Získejte výhody brýlových skel, které se vždy přizpůsobí světelným podmínkám. Uvnitř v místnosti jsou čiré, venku tmavé. Samozatmavující brýlová skla Crizal s Transitions blokují 100 % UVA a UVB záření a chrání váš zrak i před odraženými paprsky ze zadní plochy brýlové čočky. Navíc chrání před nebezpečným modrofialovým světlem z obrazovek počítačů, chytrých telefonů a televizí.

Materiál Crizal poskytuje také dokonalou ochranu před nepřáteli jasného vidění – vedle UV záření také před odlesky, otisky, kapkami vody, prachem a škrábanci.

Crizal s Transitions jsou k dostání v módních odstínech, nově také jako úchvatné zrcadlovky FLASH TO MIRROR.

Chcete se o nabídce brýlových skel dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Jejich seznam najdete na www.najdioptiku.cz.

* E-SPF vyvinula společnost Essilor a byla schválena 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pro všechny brýlové čočky Crizal UV a Optifog pro každodenní nošení, mimo Essilor Orma® E-SPF = 10; E-SPF 50+ pro všechny brýlové čočky Crizal Sun UV, mimo Essilor Orma® E-SPF 25. Samotný výkon brýlových čoček: E-SPF vylučuje přímé vystavení oka, které závisí na externích faktorech (nositelova morfologie, tvar brýlové obruby, stav opotřebení...). www.essilor.com

Sdílet na Facebooku