Co vše dokáží polarizační brýle?

Co vše dokáží polarizační brýle?

středa 26. červen 2019

Polarizační brýlové čočky Xperio odstraňují odlesky a zajišťují maximální zrakové pohodlí. Uvidíte čistěji a jasněji. Skla jsou vhodná pro řidiče i rybáře – uvidíte ryby pod hladinou chystající se na vaši návnadu.

Polarizační brýle Xperio chrání vaše oči před ostrým slunečním světlem, odstraňují rušivé a nebezpečné odlesky, zlepšují kontrastní vidění o 75 % a nabízejí vynikající odolnost vůči poškrábání. Díky přirozenému podání barev uvidíte svět ve všech svých krásných odstínech.

Při rychlé jízdě získáte i kratší reakční dobu. Podle výzkumu může řidič s polarizačními brýlovými čočkami Xperio při rychlosti 80 km/hod. zastavit o 7 metrů dříve. Může se tak vyhnout nehodě.

Vyberte si barevný odstín přesně podle svého přání

Polarizační sluneční brýlové čočky Xperio jsou k dostání v celoplošném a gradál provedení v odstínech hnědé, šedé, šedozelené, modropurpurové, fialové a nebesky modré. V nabídce jsou jako jednoohnisková a bifokální skla, ale i progresivní brýlové čočky Varilux.

Pro kompletní ochranu zraku doporučujeme brýlové čočky Xperio s vrstvou Crizal Sun, která výborně chrání před všemi nepřáteli vidění – odlesky, otisky, škrábanci, kapkami vody, prachem a s indexem E-SPF 50+* také před UV zářením.

Chcete se o nabídce brýlových skel dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Jejich seznam najdete na www.najdioptiku.cz.

* E-SPF vyvinula společnost Essilor a byla schválena 3. nezávislou stranou, E-SPF 25 pro všechny brýlové čočky Crizal UV a Optifog pro každodenní nošení, mimo Essilor Orma® E-SPF = 10; E-SPF 50+ pro všechny brýlové čočky Crizal Sun UV, mimo Essilor Orma® E-SPF 25. Samotný výkon brýlových čoček: E-SPF vylučuje přímé vystavení oka, které závisí na externích faktorech (nositelova morfologie, tvar brýlové obruby, stav opotřebení...). www.essilor.com

Sdílet na Facebooku