Společnost Essilor získala další významné ocenění

Společnost Essilor získala další významné ocenění

středa 26. červen 2019

Zástupci společnosti Essilor převzali v Singapuru ocenění Sustainable Business Award v letos nově přidané kategorii nazvané Cíle udržitelného rozvoje OSN: Chápání rolí a aktivit společnosti v rámci naplňování Cílů udržitelného rozvoje OSN.

„Je mi potěšením převzít tuto cenu jménem našich 64 tisíc zaměstnanců. Naše poslání zaručit všem a všude na světě kvalitní péči o zrak nás ještě více motivuje v oblasti udržitelného rozvoje. Jsme velmi pyšní na to, čeho naši lidé dosáhli, a i nadále hodláme přispívat k dosahování Cílů udržitelného rozvoje,“ uvedl Jayanth Bhuvaraghan, vedoucí pro poslání společnosti Essilor.

Ocenění za boj se špatným viděním

Získané ocenění představuje uznání usilovného boje společnosti Essilor s nejrozsáhlejším postižením na světě, kterým je nekorigované špatné vidění. Díky svému poslání a dlouhodobě udržitelnému přístupu, který společnost uplatňuje napříč svým dodavatelským řetězcem, nyní přispívá k řešení třinácti ze sedmnácti cílů udržitelného rozvoje OSN.

Poslání společnosti Essilor je zajištění dobrého vidění pro všechny

„Poslání společnosti Essilor, jejímž cílem je zlepšování kvality života díky korekci zraku, představuje v kombinaci s jedinečnými hodnotami a zásadami společnosti klíčový prvek našeho úsilí v oblasti udržitelného rozvoje. Toto ocenění pomůže zvýšit povědomí o tom, že dobrý zrak je jedním z klíčových předpokladů dosahování globálních cílů, a pomůže nám dosáhnout našeho poslání, kterým je zajištění dobrého vidění pro všechny,“ prozradil výkonný ředitel a předseda společnosti Essilor Hubert Sagnières.

Více informací o získaném ocenění najdete na internetových stránkách společnosti Essilor.

Sdílet na Facebooku