Společnost Essilor byla jmenována jednou z nejinovativnějších firem světa

Společnost Essilor byla jmenována jednou z nejinovativnějších firem světa

středa 26. červen 2019

Uznávaný magazín Forbes označil společnost Essilor za jednu z nejinovativnějších firem roku 2017. Na tomto prestižním seznamu si výrobce brýlových čoček zajistil čestné místo už v roce 2010 a od té doby ho v žebříčku najdete každoročně.

Magazín Forbes každý rok vyhlašuje seznam 100 veřejně obchodovaných společností, u kterých investoři spatřují největší inovační potenciál jak nyní, tak i do budoucna.

Právě inovace jsou pro společnost Essilor hybnou silou. „Přístup společnosti Essilor k inovacím je zaměřený na zákazníky, na plnění jejich současných i budoucích potřeb díky našim odborným zkušenostem,“ říká Laurent Vacherot, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Essilor International. „Inovace byly vždy základním kamenem naší strategie. Máme jeden cíl: celosvětově zlepšovat kvalitu vidění.“

Společnost Essilor poskytuje kvalitní vidění lidem po celém světě

Součástí poslání společnosti Essilor zkvalitňovat život zlepšováním zraku jsou snahy jejího vývoje a výzkumu zaměřeného na šest základních oblastí: dalekozrakost u seniorů, krátkozrakost u dospělých mladšího věku, pocit zdraví a zdravý zrak, ochrana před sluncem, polarizovaná a fotochromatická skla a vývoj inovačních služeb pro online prodej a inkluzivní obchodní modely ke zlepšení přístupu k péči o zrak pro osoby, kterým se jí nedostává.

Výrobce neustále investuje do vývoje pro lepší vidění

Společnost Essilor nedávno představila své další inovace. Bezesporu mezi ně patří řada Varilux X. Tyto multifokální skla byly navrženy tak, aby splňovaly stále se měnící očekávání generace X, tedy spotřebitelů narozených mezi lety 1965 a 1980, kteří jsou vysoce aktivní, digitálně propojení a nechtějí se omezovat svým zrakem.

Nejnovější technologická inovace Eyezen™ od společnosti Essilor nabízí svým uživatelům komfort a ochranu v dnešním propojeném světě. Je kombinací převratných technologií od Essilor. Technologie Eyezen Focus snižuje zrakovou únavu a Eye Protect System filtruje škodlivé modrofialové světlo vyžařované obrazovkami.

Více informací o žebříčku inovativních firem magazínu Forbes najdete na www.essilor.cz.

Sdílet na Facebooku