Toužíte po více bezpečí za volantem? Máme pro vás brýlové čočky EyeDrive

Toužíte po více bezpečí za volantem? Máme pro vás brýlové čočky EyeDrive

středa 26. červen 2019

Pravidelně kontrolujete svůj vůz, včas přezouváte pneumatiky a dodržujete všechna pravidla bezpečné jízdy? Co ještě více udělat pro to, abyste v pořádku dovezli nejen sebe, ale i celou svou rodinu? Společnost Essilor vyvinula speciální brýlová skla pro řidiče. Představujeme vám EyeDrive.

Základem bezpečné jízdy je dobře vidět, a to za každé situace. Brýlové čočky EyeDrive vám zajistí ostrý obraz 24 hodin denně. Významně snižují oslnění ve dne i v noci a díky širokému zornému poli se můžete spolehnout na perfektní viditelnost do všech směrů.

Brýlová skla EyeDrive dosáhla nové úrovně pomocí technologie Reflect Control, která je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu. Ať už potřebujete dioptrické brýle, nebo si jen přejete dokonalejší viditelnost bez rušivých odlesků, jednoohniskové a multifokální brýlové čočky EyeDrive splní i ty vaše nejvyšší nároky.

To nejlepší řešení pro řidiče

Chcete ještě více komfortu? Vyzkoušejte fotochromatické brýlové čočky EyeDrive s Transitions XTRActive, které jsou v noci nebo v místnosti čiré a na slunci zatmavené. Aktivují se i za čelním sklem automobilu. Dosáhnete tak 50% zabarvení i ve vozidle a uvidíte skvěle také za slunečních dní nebo naopak na špatně osvětlených cestách. Technologie se perfektně přizpůsobí světelným podmínkám a vaše oči budou méně unavené.

Více informací najdete na www.eyedrive.cz.

Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si nejen za volant multifokální brýle!

Až do konce prosince můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho. Nově můžete tuto nabídku kombinovat také s multifokálními čočkami EyeDrive.

Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux a EyeDrive krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku