S brýlovými skly OPTIFOG už nikdy nebudete mít zamlženo

S brýlovými skly OPTIFOG už nikdy nebudete mít zamlženo

středa 26. červen 2019

Trápí vás v sychravém počasí zamlžené brýle? Nevidíte nad párou z hrnce, co vlastně vaříte? Zamlžování brýlí hravě vyřešíte se skly OPTIFOG.

Vychutnejte si na zimních trzích šálek horkého nápoje a prohlížejte si u toho zboží vystavené ve stáncích. Už nemusíte čekat, až se vám odmlží brýle. Představujeme vám inovativní brýlové čočky OPTIFOG, s jejichž účinky proti zamlžení je spokojeno 98 % nositelů.

Užijte si den bez zamlžených skel

Skla OPTIFOG jsou vysoce odolná proti poškrábání, UV záření i proti prachu. Navíc minimalizují odlesky a snadno se čistí pomocí OPTIFOG Smart utěrky, která má proti zamlžování revoluční účinky. V kombinaci s brýlovými skly OPTIFOG tak získáte absolutní komfort vidění, ať už se chystáte na běh či lyžování, nebo jen jdete ze zimy do vyhřátého auta nebo do obchodu.

Více informací najdete na www.optifog.cz.

Potřebujete bifokální skla? Pořiďte si raději multifokální brýle!

Až do konce prosince můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho. Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku