S Varilux X seriesTM vám už žádný detail neunikne

S Varilux X seriesTM vám už žádný detail neunikne

středa 26. červen 2019

Je vám už přes čtyřicet let a potřebujete multifokální brýle? Pořiďte si nejmodernější progresivní brýlové čočky Varilux, se kterými získáte kvalitnější přechod vidění v oblasti na délku paže. Představujeme vám Varilux X seriesTM.

Dopřejte svým očím to nejlepší!

Varilux X seriesTM využívá tři revoluční technologie. Synchroneyes® vám přinese perfektní vidění i do stran díky výrobě na míru s ohledem na fyziologické rozdíly mezi každým okem, Nanoptix® zajistí rovnováhu v pohybu, a XtendTM poskytne tu nejlepší shodu s vizuálními potřebami uživatelů v oblasti na délku paže, které dosud žádné jiné multifokální brýlové čočky nebyly schopné dosáhnout.

Testováno a schváleno skutečnými nositeli

Progresivní brýlové čočky Varilux X seriesTM jsou testovány a schváleny uživateli z celého světa, kteří potvrdili benefity jako snadný přístup k vidění na blízko a rychlou a snadnou adaptaci.

Všechny brýlové čočky Varilux X series jsou chráněny zárukou Varilux a zahrnují certifikát o pravosti. Spokojeni budete min. na 95 %u všech aktivit v oblasti na délku paže, jak potvrzují výzkumy a testování.

Akce na multifokální skla Varilux

Až do konce prosince můžete využít akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho. Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Více bezpečí pro řidiče

Nepotřebujete multifokální skla, ale toužíte po perfektním vidění za volantem? Pak jsou právě pro vás ideální brýlové čočky EyeDrive, které mohou být i ve verzi bez dioptrií.

Brýlová skla EyeDrive vám zajistí ostrý obraz po 24 hodin denně. Ve dne i v noci významně snižují oslnění a díky širokému zornému poli získáte perfektní viditelnost do všech směrů. Brýlové čočky dosáhly nové úrovně pomocí technologie Reflect Control, která je inovací srovnatelnou s vývojem elektrických vozidel v automobilovém průmyslu. Žádejte pro své oči to nejlepší!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku