Brýle už dávno nejsou jen zdravotní pomůckou

Brýle už dávno nejsou jen zdravotní pomůckou

středa 26. červen 2019

Ty tam jsou časy, kdy byly brýle považovány za nevzhlednou „ozdobu“, která měla za úkol jen plnit svou funkci – zlepšit zrak. Dnes jsou na výběr obroučky nejrůznějších barev a tvarů a celkový dojem neruší ani skla. Dnes jsou i pro vysoké dioptrie k dostání tenké a lehké materiály.

Pro každý typ obličeje je možné vybrat slušivé obroučky. Brýle dokonce dokreslují osobnost. Výrazné hranaté obroučky nám opticky dodávají na inteligenci, v práci působíme seriózněji s konzervativními tvary a barvami. Umělci zase ocení brýle s moderními a extravagantními tvary. Prestiž nám zvýší viditelné logo uznávané značky.

Zdánlivě dioptrické brýle nosí i lidé s perfektním zrakem

Věděli jste, že brýle nosí i lidé, kteří nemají žádné dioptrie? A to nejen jako módní prvek, ale i pro ochranu zraku. Například brýlová skla Essilor EYEZEN chrání oči před škodlivým modrofialovým světlem, který vyzařují obrazovky digitálních zařízení. Podporují zaostřování zraku a zabraňují únavě očí, kterou přináší neustálé sledování chytrého mobilního telefonu, obrazovky počítače a televize. Zkrátka ideální brýlové čočky pro dnešní moderní svět, ať už potřebujete korekci zraku, nebo ne.

Akce na multifokální skla Varilux

Akci 1+1 na multifokální skla Varilux – dva páry za cenu jednoho, můžete využít až do konce ledna 2018! Multifokální brýlová skla jsou moderní alternativou pro ty, kteří dosud nosili bifokální skla nebo střídali brýle na blízko a do dálky. S multifokálními brýlovými skly Varilux krásně uvidíte na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku