Musíte si neustále čistit skla? Máme pro vás řešení

Musíte si neustále čistit skla? Máme pro vás řešení

středa 26. červen 2019

Znáte to – vyčistíte si brýle a za chvíli můžete začít znovu. Na skle vám vadí smítko prachu, za deště zase kapky vody. A nepříjemné jsou i odlesky za slunečního dne nebo z reflektorů aut. Dokonce se na skle mohou objevit i škrábance! A na vaše oči přes brýlové čočky působí škodlivé UV záření.

Běžné brýlové čočky vyžadují neustálou péči. Máme pro vás inovativní řešení – materiál Crizal, který chrání před všemi nepřáteli jasného vidění – prachem, kapkami vody, odlesky, otisky, škrábanci a UV zářením. Dokonce i čirá brýlová skla vás tak mohou chránit před slunečními paprsky.

Ochranný štít před všemi nepřáteli jasného vidění:

Prachu – Antistatické vlastnosti materiálu Crizal jsou inspirované vesmírnou technologií.
Kapkám vody – Kapky vody se na čočce minimalizují a lehce z ní stékají.
Odlesky – Antireflexní úprava zajišťuje čiré vidění, lepší kontrast a menší námahu zraku.
Otisky – Proti ulpívání nečistot úspěšně bojují hydrofobní a olejofobní vrstvy.
Škrábance – Materiál Crizal je díky zpevněnému povrchu více odolný vůči poškrábání.
UV záření – Brýlové čočky Crizal mají index E-SPF, který zajišťuje každodenní ochranu očí před UV zářením, které přispívá k předčasnému stárnutí očí a vzniku šedého zákalu.

Skla pro práci na počítači

Trávíte spoustu času u počítače, televize nebo s chytrým telefonem v ruce? Pro dnešní digitální svět vyvinula společnost Essilor čočku Crizal Prevencia, která filtruje i škodlivé modrofialové světlo vyzařované obrazovkami.

Samozatmavující brýlová skla

Ať jste uvnitř, nebo venku, brýlové čočky Crizal s Transitions se okamžitě přizpůsobí. V interiéru a v noci jsou zcela čirá, na sluníčku tmavá. Už si tak nemusíte měnit brýle za sluneční.

Perfektní brýle pro děti

Pořiďte i svým dětem kvalitní brýlová skla Junior Airwear s Crizal KIDS UV, která se jen tak nepoškrábou, ani nezašpiní. Díky materiálu Airwear jsou navíc prakticky nerozbitná! Nemusíte se tak bát, že si váš malý raubíř brýle rozbije a poraní se o ně.

Více informací najdete na www.crizal.cz nebo na www.crizaljunior.cz.

Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku