Brýle jsou IN! Kteří slavní na ně nedají dopustit?

Brýle jsou IN! Kteří slavní na ně nedají dopustit?

středa 26. červen 2019

Brýle jsou dneska velmi módní. Na odiv je dávají i celebrity. Pojďme se podívat, jaký styl brýlových obrub si kdo ze světa slavných oblíbil.

Výrazné obruby

Ty tam jsou časy, kdy se za brýle jejich nositelé styděli. Dnes jsou už oblíbeným módním doplňkem. Velmi oblíbené jsou například výrazné obruby, které herečce Jennifer Aniston velmi sluší. A přitom je v dětství nenáviděla, kvůli šilhání musela nosit speciální brýle. Výrazné obruby si oblíbil i její bývalý manžel Brad Pitt nebo hobit Eljah Wood, který v nich nosí silné dioptrie. U nás si v posledních letech oblíbil černé výrazné brýle Jiří Bartoška a neodmyslitelně patří také k Nadě Urbánkové. Nosí je i módní návrhář Osmany Laffita.


Oválné brýle

Oválnými brýlemi dokresluje svůj charismatický obličej nejoblíbenější karibský pirát Johnny Depp. Oválné brýle jsou ideální volbou pro všechny, kteří mají hranatý tvar hlavy. Zaoblené tvary změkčí ostré rysy obličeje.


Lennonky

Říká vám něco název teashades? Málokdo ví, že se jedná o lennonky. Každý jim dnes říká podle jejich nejslavnějšího nositele Johna Lennona. V České republice je nosí například Oldřich Kaiser a Ondřej Havelka.


Brýle bez rámečku

Bezrámečkové brýle na sebe zbytečně neupozorňují. Působí čistě, decentně a velmi elegantně. Decentní styl brýlí preferuje herečka Kate Beckinsale.


Chcete se o brýlových čočkách dozvědět více? Sledujte dále blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz včetně možnosti filtrovat optiky vybavené simulátorem virtuální reality Nautilus.

Sdílet na Facebooku