Zamlžené brýle mohou být nebezpečné

Zamlžené brýle mohou být nebezpečné

středa 26. červen 2019

Také vám v každodenním životě překáží zamlžování brýlí? Například když vaříte večeři a ani nevidíte, co vlastně v tom hrnci mícháte? Nebo když v sychravém počasí vejdete ze zimy do obchodu a musíte počkat, než si budete moci prohlédnout vystavené zboží?

Zamlžené brýle mohou přinášet nejen nepříjemné chvilky, ale i nebezpečné. Například, když při jízdě na kole nevidíte, kam to vlastně jedete. Raději neriskujte a dopřejte si komfort, který si zasloužíte. Nebylo by krásné si v zimě vychutnat šálek horkého čaje při čtení oblíbené knihy nebo sledování z okna dětí, jak si staví sněhuláka?

Nedejte zamlžení šanci a užívejte si života naplno!

I vy můžete mít inovativní brýlová skla OPTIFOG, která nabízejí účinné řešení proti zamlžování. Navíc jsou vysoce odolná proti poškrábání, UV záření i proti prachu, minimalizují odlesky a snadno se čistí.

K čištění se využívá OPTIFOG Smart utěrka, která má revoluční účinky proti zamlžování. V kombinaci s brýlovými skly OPTIFOG získáte absolutní komfort vidění, ať už jdete ze zimy do vyhřátého auta, nebo i při sportu jako je bruslení, lyžování nebo třeba běh.

Podívejte se na zábavná videa, co vše vás může se zamlženými brýlemi potkat!

Řešení i pro multifokální brýle Varilux

Technologií OPTIFOG mohou být opatřena i vaše multifokální skla, která představují ideální řešení pro ty, kteří nosí bifokální skla, tedy nevzhledné brýle rozdělené viditelnou čarou, nebo musí střídat brýle na blízko a do dálky. Ta sice umožňují dobře vidět na blízko a do dálky, ale ne na střední vzdálenost. Multifokální brýlová skla přinášejí ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti!

Chcete se o brýlových čočkách pro své dioptrické, nebo i multifokální brýle Varilux dozvědět více? Sledujte dále náš blog či Facebook, nebo se zeptejte v nejbližší optice! Seznam doporučených optik najdete na www.najdioptiku.cz. Více informací o technologii OPTIFOG najdete na www.optifog.cz.

Sdílet na Facebooku